Czytniki kodów kreskowych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą czytników kodów kreskowych. Oferowane przez nas skanery kodów kreskowych wyposażone są w różne technologie odczytu, szeroka oferta umożliwia optymalny do danego zastosowania wybór.

Laserowe, jednoliniowe czytniki kodów kreskowych to najpopularniejsze urządzenia skanujące na naszym rynku, dedykowane dla najmniej wymagających zastosowań, w których czas odczytu nie jest czynnikiem krytycznym.

Kolejną grupą są czytniki kodów kreskowych typu linear imager, niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia dzięki zastosowaniu układów skanujących nie zawierających ruchomych elementów, odczytują wszelkiego rodzaju kody 1D (kody jednowymiarowe).

Dla bardziej wymagających użytkowników oferujemy skanery kodów kreskowych typu area imager, które umożliwiają odczyt coraz częściej stosowanych kodów 2D oraz wygodny i szybki odczyt kodów jednowymiarowych. Idealne do pracy w stanowisku POS są laserowe, wieloliniowe skanery kodów kreskowych, umożliwiające wyraźne szybsze w porównaniu do czytników liniowych skanowanie produktów.

Do najbardziej obciążonych punktów sprzedaży oferujemy bioptyczne skanery kodów kreskowych, które mogą być wyposażone w wagę. Czytniki te pozwalają skrócić do niezbędnego minimum czas obsługi klienta na stanowisku sprzedaży.

Posiadamy w ofercie specjalistyczne, przemysłowe czytniki kodów kreskowych, są to urządzenia o wzmocnionej konstrukcji dedykowane do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych (duża wilgotność, wahania temperatury, zapylenie) oraz bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych zapewniające duży komfort pracy dzięki zaawansowanej technice radiowej.

Nasi handlowcy pomogą dobrać najlepsze dla konkretnych zastosowań urządzenia, optymalne dobrane rozwiązanie to podstawowy warunek długiej i bezawaryjnej eksploatacji.