eDokumenty

Funkcjonalność - absolutnie wszystko co możesz sobie wyobrazić!

Witaj w systemie eDokumenty, prawdopodobnie znajdziesz tu wszystko czego potrzebuje Twoja firma. Oto kilka przykładów tego do czego możesz wykorzystać system.

 Obieg dokumentów

    

Uporządkuj dokumenty swojej firmy, zadbaj o dostęp do nich dla uprawnionych osób. Przesyłaj, komentuj, łącz w sprawy.

Łatwo współdziel informacje o klientach: maile, pliki, zeskanowane pisma, zamówienia i umowy jak również zdarzenia – telefony, spotkania i zadania.

Korzystaj z poczty email z dowolnego miejsca, udostępniaj maile w kartotekach spraw i kontrahentów.

 

Workflow

Zaplanuj i realizuj procesy biznesowe przy pomocy workflow - tworząc graficzne schematy przepływu pracy . Przekonaj się jak wykonywanie zadań może być proste.

Zaawansowany moduł konfiguracji procedur zgodnie z metodyką  BPMN pozwoli zamodelować dowolnie złożony proces biznesowy.

   

 

CRM

 

 

Twórz oferty, zamówienia, faktury. Kontroluj przygotowanie sprzedaży na każdym etapie: telefonów, spotkań, negocjacji i podpisywania umów czy otrzymywania zleceń. Twórz leady i planuj sprzedaż.

Zobacz jak wzrośnie Twoja sprzedaż jeśli Ty i Twoi współpracownicy będą dobrze poinformowani.

Jest wiele innych zastosowań

Przyspiesz i zmniejsz koszty obiegu faktur kosztowych, nareszcie zyskasz pewność że nie zgubi się już żadna faktura, i nie zapłacisz karnych odsetek za nieterminowe regulowanie płatności.

Kłopoty z akceptacją wniosków urlopowych? Zobacz proste rozwiązanie. System może automatyczne przekazywać wnioski do akceptacji przełożonego i udostępniać podgląd możliwych do wykorzystania dni urlopu.

Zapanuj nad umowami, podziel je według rodzajów, ustal terminy ważności i dodaj przypomnienia

Zoptymalizuj obieg zapotrzebowań poprzez mechanizm automatycznego przekazywania do akceptacji, oraz kompletacji pozycji w zamówieniach

Synchronizuj kalendarz i kontakty z telefonem. Niezależnie od modelu iPhone, Android, czy Windows – dla każdego znajdziesz aplikację obsługującą międzynarodowy protokół CalDAV.