Regeneracja baterii, akumulatorów

Regeneracja starej baterii, czy nowy zamiennik?

Regeneracja baterii polega na wymianie starych, niesprawnych ogniw na fabrycznie nowe oraz zaprogramowaniu elektroniki lub ewentualnej jej naprawie. Po takim zabiegu bateria będzie działać jak fabrycznie nowa. Ogniwa wymieniamy na sprawdzone przez nas wysokiej jakości SAMSUNG i PANASONIC. Podczas regeneracji muszą zostać wymienione wszystkie ogniwa znajdujące się w baterii. Zapraszamy do współpracy. .

Na czym polega regeneracja baterii?

Regeneracja baterii polega na wymianie starych, niesprawnych ogniw na fabrycznie nowe oraz zaprogramowaniu elektroniki lub ewentualnej jej naprawie. Po takim zabiegu bateria będzie działać jak fabrycznie nowa. Ogniwa wymieniamy na sprawdzone przez nas wysokiej jakości SAMSUNG i PANASONIC. Podczas regeneracji muszą zostać wymienione wszystkie ogniwa znajdujące się w baterii.

Jaka jest pojemność zregenerowanej baterii?

Pojemność baterii po jej zregenerowaniu zależna jest od liczczby ogniw oraz ich pojemności, dlatego też często Twoja bateria może mieć końcowo po odnowie 10, 20 czy 30% więcej mocy niż fabrycznie nowa. Nie zaleca się zmniejszania pojemności baterii.

Ile wynosi czas pracy na zregenerowanej baterii?

Tak jak powyżej czas pracy zależny jest od pojemności oraz liczby ogniw zregenerowanej baterii. Przykładowo jeśli pojemność baterii po zregenerowaniu będzie równa jej pojemności przed zregenerowaniem, to czas pracy również będzie taki sam.

Jaki jest koszt regeneracji?

Koszt takiej usługi uzależniony jest od ilości ogniw w baterii. Oferujemy Ci pomoc w określeniu liczby ogniw w Twojej baterii. W tym celu napisz do nas email lub zadzwoń (dane kontaktowe powyżej) z podaniem modelu baterii, określeniem czy to ogniwa Nimh czy Li-Ion oraz co najważniejsze: napięcie w V oraz pojemność w mAh lub Wh, przydatny może być również model laptopa. Te dane na pewno odczytasz ze swojej baterii, w razie problemu skontaktuj się z nami.